Yiyorum Büyüyorum

SevgiliZümrüt Özkan Anjuere, anne olunca mutfağa bambaşka bir gözle bakmaya başlamış. Doğal malzemelerle, dengeli ve sağlıklı bir beslenmeyi prensip edinirken tarifleri çocukların damak zevkine göre uyarlamayı da unutmamış. Tariflerin birikiminden önce “Yiyorum Büyüyorum” adında bir kitap çıkmış ortaya, sonra da harika bir site. Yiyorum Büyüyorum yalnızca kendi tariflerini paylaştığı bir site değil. Siz de kendi sağlıklı tariflerinizi oraya ekleyebilir, bu hazineye katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca anne tecrübelerine, annelikle ilgili merak edilen pek çok konuda aydınlatıcı uzman görüşlerine de yer verilmekte. Kısacası içine girince kolay kolay çıkamayacağınız hoş bir ortam oluşmuş.

Sevgili Zümrüt, bana da yer vermek istediğinde çok mutlu oldum ve kendimle ilgili bir şeyler yazdım. O da çok hoş bir başlık altında yayınladı 🙂3 thoughts on “Yiyorum Büyüyorum”

  • Canim Papatyam, cok guzel yazmissin . Yasasin yasama sevinci ve onu guzelce paylasanlar:)

  • son zamanlarda çok kitap okudum ; Ama Papatyacım senin yazın yüreğime sevinçle ,umutla dokundu.

  • Donup donup tekrar okumak istedim Papatya. En sevdigim bolum de anne olmak icin yaratildigini anlattigin bolum oldu. Ben de soranlara “full-time mum” diyorum. Her saniyesinden mutluluk duyuyorum ve evrene sukrediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir